mbajtse tregera per skija

Shitet nga: avdi 21 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtset per bagazhe per skija
per ma teper
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
gjendemi ne prishtine lagjeja kalabri shif ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim