mbajtse.tregera per veture

Shitet nga: avdi 12 Pri 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse per vetur

per ma teper
tel 044 dhe 049 170 898 viber
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim