tregera.mbajtse per T4

Shitet nga: avdi 11 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse tregera.per t4
jane te reja pa perdor fare jane gjithsej 4 kompleta dmth 8copa
per ma teper
044 170 898 viber
dhe 049 170 898 prishtineNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim