tregera per polo .pikapi wwwww

Shitet nga: avdi 10 Sht 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per wwww.polo.pikapi dhe seat
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim