u shite bagazh per veture dhe biciklet

Shitet nga: avdi 25 Dhj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
bagazh per veture.model i ri thule me logo volvo
dhe bagazhin per biciklet
per ma teper
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 viber
00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim