u shite

Shitet nga: avdi 04 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet bagazhin e ri dhe bagazhi carbon thule me te dy anet per hapje nga e djathta dhe nga e majta dhe bene
per qdo veture
per ma teper tel o044 170 898 dhe
049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim