u shite

Shitet nga: avdi 26 Gsh 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhet per veture
kam 2nga 2 dmth
dy copa te zi dhe
2copa ngjyre si ne foto hiri ne te kahte te qel
1+1 gratis
tel 044 dhe 049 170 898
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim