u shiten Mbajtse per skija nga magneti

Shitet nga: avdi 05 Jan 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtse per skija nga magneti
per ma teper
044 170 898 viber
dhe 049 170 898 prishtineNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim