u shiten

Shitet nga: avdi 17 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh per audi a4 me gjatsi mbi130cm
nese shiqohet ne internet kto mbajtse kushtojne si me poshte por qmimi eshte sipas marveshjes.#####Thule WingBar Silver Roof Bars Audi A6 C7 Saloon 11-17 Non Rail Aluminium Aero

£194.40 &&&&&&&&&
tel 044 170 898 dhe
049 170 898 dhe
viber 00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim