Kamion Mercedes 1838

Shitet nga: kamion 16 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet kamioni mercedes 1838 viti i prodhimit 30. 09.1993 irexhistruar ne gjendje shum te mir i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht pesha maksimale e ngarkeses 9360 kapaciteti ne cm3 12763 ka dy kreveta dy kuka per terheqje te prekolices me te ulet dhe me te lart rexhistrim i qljajmrum 045952235 .... viber ipko 049174058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim