Hebebin

Shitet nga: bashkim 24 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes pjeset e Hibebines qe eshte ne foto.Hebebina eshte e tipit te ri per atego me nga nje cilinder.Eshte 24v.


TAG...Klip,kamion rimorkio rotor stator mbajtsa motorr motor rele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim