shlep marimag kran

Shitet nga: Qaza Sot 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autobartje 24h,mundesia per bartjen e dy Veturave,me kamion special,NDIHM NE RRUG, !!!!!,kamioni nuk shitet,!!! telefononi ne gjdo koh, 044318908 .049821921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim