Actros

Shitet nga: 09 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes actros kiper 33-35 1999 RKS,750.000km. i regjistruar,


bej ndrrim me banes ,veture,etj
goma te reja regjistrim 01.06.2017
tel/ 044/049 313 343
viber +386 49 31 33 43
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim