Auto Transportus me Kran 'EUROSHPED1' 044/49169673

Shitet nga: euroshped1 Dje 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI 6t(ton),CISTERNAVE TE NDRYSHME,KULMAVE ETJ ETJ


TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com
Faceook:Auto Vinq EUROSHPED1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim