Autobut cistern

Shitet nga: Fadil 15 Tet 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Autobot cistern me pomp matje digjitale me dy dhoma i sapo ardhur nga Gjermania Qmimi i Volitshum ......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim