Bager Komatsu L65

Shitet nga: ...... 13 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin lug ngarkuse ne gjendje shum te mir teknike Komatsu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim