Cat motorin perkins 2009 komantsy cat D6INDRUSTRIA

Shitet nga: Loni 08 Jan 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes cat motorin perkins 2009 per. Bagera komatsu caterpillar. D6 . Univerzal e ardhur nga. Jasht vendi Tel viber +377444650573
Drilon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim