Fiat Ducato

Shitet nga: Faton 12 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet furgoni Fiat Ducato 2.5 Diesel Viti Prodhimit 1998

Informata:
044-126 361
049-126 361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim