Ford.2.5.dizel

Shitet nga: Naser gashi 04 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi pa dogan viti 2000 kiperash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim