Ford Transit

Shitet nga: Rrahmon 12 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ford tranziti edhe ne gjendje te mir esht i regjistruar edhe 10 muj esht 2.5 dizel gomat te dimirt me C boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim