FORD TRANSIT 2.4 DIESEL

Shitet nga: Skender 22 Pri 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shes FORD TRANSIT 2.4 DIESEL
Viti i Prodhimit 2001
Ne Gjendje shum te mir i Regjistruar RKS deri Me 20 ngusht.
Qmimi sipas marrvshjes.


044 299 947

bnm

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim