Kamion (xhenerator) 400 KWA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Xhenerator 400 KWA 570 kilovat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim