Kamion ATEGO 12ton

Shitet nga: naser 04 Sht 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesum Kamionin Atego 12ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim