Kamion Autobetoniere tipi Skania 360 she

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fati com 13 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion autobetoniere tipi Skania 360 she
Viti 1996 E sapo importuar nga xhermani
4 akse kub 9 m 3 shum i rujtun
Vetem 23500 klm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim