Kamion Kran transport

Shitet nga: Qaza 27 Shk 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
24h onlajn Bartjen e veturave gjipa bagera agregata etj,ju mirpresim,Ndihm ne Rrug.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim