Kamion me vinc 12 ton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dion Platform 29 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Scania R112HL 4x2, vinci EFFER 430 4s + fly jib EFFER 4s, viti 2001, + Radiokomande. + kosh per dy persona,viti 2015, vendndodhja Tirane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim