Kamion mercedes 14 17 me kran

Shitet nga: Mercedes 14 17 13 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes 14 17 me kran viti proshimit 1989 ne gjendje shum te mir pune si dhe krani i punon mir. Kamioni eshte me denim nuk eshte i qlajmrun. Per me teper na thirrni ne tel 045/573-205. Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim