Kamjon Mercedes

Shitet nga: rama 03 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni mercedes 8 14 viti 91 n gjendje shum t mir goma t reje boj nrrim edhe me kerr nese m konvenon qmimi 4000 ero tel 045 925 162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim