Kombe VW T4 -92

Shitet nga: Kombii 26 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi t4 me 9 ulse motorr 1.9dizell ne gjendje shum te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim