Kombi Opel Movano 2.8 DTI

Shitet nga: Alban 17 Shk 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Opell Movano 2.8 DTI Gjendje Shum Te Mir Teknike Gjithashtu Edhe Optike Rigjistrim edhe 8Muaj Motorr Perfekt Trapa Shum I Shtrengum Hargjimet 7deri8litra maksimum 100km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim