Kran Marimang shlep 24h

Shitet nga: Q. Rafuna 17 Gsh 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atobartje 24h transporte te sigurta ne kosov dhe jasht kosoves me qmime te arsyeshme,ju urojm vozitje te mbar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim