Kran Marimang 24h

Shitet nga: Q. Rafuna 30 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Atobartje 24h transporte te sigurta ne kosov dhe jasht kosoves me qmime te arsyeshme,ju urojm vozitje te mbar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim