Kran kamion

Shitet nga: Qaza 05 Dhj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
punojm me marveshje.,,.
pun te nryshme ashtu si shihet ne Foto 24h ,ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim