Kran kamion transport

Shitet nga: Qaza 04 Mar 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Transporte ,ngarkim shkarkim ne menyr profesionale,ashtu si shihet ne foto.,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim