Kran korp shlep

Shitet nga: Q, Rafuna 04 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Transporte te ndryshme ,ASHTU SI SHIHET NE FOTO. ,,,,,,24h ne gjdo koh ju mirpresim. Autotaspot Rafuna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim