LT diesel 2.5 2003 me qmim t volitshem

Shitet nga: Besmir 22 Qer 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
LT diesel 2.5 me tabela te gjermonis me dogan te paguar ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 2000
ne gjendje shum te mir nuk esht i vozitur n kosov esht shum i ruajtur
Te interesuarit mund te thirrin ne 044265611 ose ne viber +37744265611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim