Luga e bagerit

Shitet nga: vehbi 15 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet luga e bagerit libher per me shum telefono ne numrin 044247862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim