MAN 26.343 Kipper 99

Shitet nga: FADIL 15 Tet 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN 26.343 Kipper 99 i sapo ardhur nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim