Tga 460 shleper kipper bajm ndrime me vetura

Shitet nga: petrit 22 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR   17 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
shitet tga ne gjendje te mir kipper fabrikisht kamioni osht shum i mir menjaqin e ka manuel blokada klim abs shitet komblet kamioni osht 460 kuaj fuqi i kah viti i kamionit osht 2001 viti i precolices osht 1994 baj naj ndrim me naj vetur ose qa kini naj se tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim