shitet tga 18-460 kipper

Shitet nga: petrit Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
shitet man tga ne gjendje te mir kamioni osht i qlajmrum a prekolica ka denim tri vjet prekolica i ka 24 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim