MERCEDES BENZ 13 17 ME KRAN

Shitet nga: florim 22 Dhj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes 13 17 me kran kamioni esht ne gjendje shum te mir rks deri ne prill
viber +386 49 197 585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim