MERCEDES-BENZ VITO 109 2004 ME DOGAN DHE HOMOLGIM

Shitet nga: Besmir 21 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MERCEDES-BENZ VITO 109 2004 ME DOGAN DHE HOMOLGIM
GJENDJE SHUM TE MIR
POSEDON AIRBAG SEVO ESP ABS QENTALL ESP
ETJ
TE INTERESUARIT MUND TE THIRNI NE KET NUMER 044265611 VIBER +37744265611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim