Man 19-343 silent

Shitet nga: Man 343 21 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 1996 Ne gjendje te rregult sanakun 9.30 rrafsh me kanata kiper me tempomat xhendj te mir ndrrim i mundshem viber +37744912089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim