Man Tga 18.430

Shitet nga: Muhamet 04 Krr 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man Tga 18.430
Në gjendje të mirë pune
Viti i prodhimit 2004
Km : 540 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim