Mercedes 8-14 Viti 94

Shitet nga: Perparim 12 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni me marrveshje gjendje shum tmir teknike po ashtu ka regjistrim 1 vit gjatsija 5.20 gjersija 2.50 lartsija 2.35 me goma pothuaj se te reja motorri shum i mir me hebebin nuk ka nevoj per as ni investim osht tip top te gjith te interesumit mund te kontaktojn ne ke Nr 045 262 335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim