Mercedes Atego 12 23

Shitet nga: Muhamet 11 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Mercedes Atego 12 23 e doganuar me Klim , hiberbin viti i prodhimit 99 .... etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim