Mercedes Benz 2024 97

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK ALBANIA 11 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 2024 me reduktor dhe kamjo me sistem ftohje me uje 4x4 i vitit 1997 me kran me 4 dalje hidraulike, me radiocontrol (pult per kranin ) gjendja teknike prefekte i gateshem per cdo lloj prove. Me kipper veteshkarkues 435x235x60cm = me 6 m3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim