Mercedes-Benz Sprinter 308D

Shitet nga: Bashkim 30 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi eshte ne gjendje shum te mir eshte 8+1 ka klim airbeg abs centrall gjithashtu ka gomat e reja regjistrim ka deri ne gusht 2016 eshte importu ne kosove ne gusht 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim