ACTROS 18 43 ME RIMORKIO

Shitet nga: fitim 23 Qer 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
shitet actros 1843 ngjendje perfekte
marshi tiptronik
klim
ulse me nxemje

Rimorkio aluminit
Gomat e mira


viber0037745614152
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim