Mercedes Benz 1843 ndrrimi I mundur

Shitet nga: fitim Dje 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-43
shitet actros 1843 ngjendje perfekte
Rimorkio aluminit
Gomat e mira

Ndrrimi I mundur me bager me goma .
Kamionet sprinter..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim